Aqua Style_edited_edited.jpg
aqquatiXX.jpg
Kangoo Jumps Turkey
67105127_440282383489274_967887488792133
image.jpg

bi' farkın olsun!

Antalya merkezli Türkiye genelinde spor ve eğlence odaklı çeşitli etkinlikler düzenleyerek bir farklılık yaratma adına geniş kitlelere ulaşarak hizmet vermekteyiz.

Ayrıca, yurt dışından resmi distribitörlüğümüz olan çeşitli markaların ürünlerinin de satışlarını yapmaktayız. 

Uzun yıllardan beri bilimsel araştırmalar sonucunda su sporları alanında ve özel geliştirdiği ekipmanları ile kendisini ispatlamış Aqquatix bu dalda Avrupa pazar lideridir.

İtalyan üretici firma Aqquatix'in Türkiye resmi distribitörü olarak ürünlerinin satışını yapmaktayız.

Dünyanın birçok ülkesinde bilinen Kangoo Jumps markasının Türkiye resmi distribitörü olarak faaliyet yürütmekte ve lisanslı ürünlerinin satışını yapmaktayız.

Genel hatları ile Kangoo Jumps ile ilgili misyonumuz spora dayanmaktadır. Günümüzde sporun giderek yaygınlaşması ve daha fazla insanın farklı spor dallarına yönelmesinden dolayı, dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi Kangoo Jumps ülkemizde de talep edilir hale gelmiştir.

Türkiye’nin birçok ilinde Kangoo Jumps eğitim sertifika programları düzenleyerek KJ eğitmenleri yetiştirmekteyiz. Kangoo Club Turkey online satış mağazamızdan orijinal Kangoo Jumps ürünlerinin de satışını yapmaktayız.

Yılın belli dönemlerinde yurt dışından gelen Master Class eğitmenlerle festivaller ve farklı etkinlikler düzenleyerek Kangoo Jumps’ı kitlelerle buluşturuyoruz.

20 seneyi aşkın bir süredir dünyanın bir çok ülkesinde Stars in Concert markası altında aralarında Marilyn Monroe, Whitney Houston, Madonna, Louis Armstrong, The Blues Brothers, Amy Winehouse, Jennifer Lopez, Elvis Presley gibi yirmiye yakın dünya starlarının dublörlerinin konserleri yapılmaktadır.

Stars in Concert markasının Türkiye ve Kuzey Kıbrıs resmi distribitörüyüz.